رکسینه

رفع مسئولیت

رفع مسئولیت : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همراهان و کاربران محترم وب سایت رکسینه ، از آنجا که حق کپی رایت برای تیم رکسینه (رکس کورپ) و دیگر دوستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، وب سایت رکسینه این صفحه را راه اندازی کرده است.

اگر حق تالیف کپی رایت (CopyRight) شما توسط وب سایت رکسینه نقض شده است از طریق فرم تماس با ما اطلاع دهید تا توسط تیم رکسینه بررسی و رفع شود. توجه کنید در صورتی که آدرس سایت ، مدارک و اسناد شما درست باشد ، بلافاصله مطلب مربوطه از سایت حذف خواهد شد.

همچنین اگر مطلبی خلاف قوانین کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه باشد لطفا از قسمت ارتباط با ما در پایین همین مطلب اعلام کنید تا پست مربوطه اصلاح شود.

+ همچنین محصولات دیجیتالی فروخته شده پس گرفته نمیشود. و تنها 24 ساعت مهلت تست در قبال کارکرد صحیح برای مشتریان در نظر گرفته شده و پس از این زمان به هر دلیلی امکان پس گرفتن نرم افزار و بازگشت پول وجود ندارد.

» حتما در نظر داشته باشید :

اگر حق شما از طرف ما رعایت نشده باشد و ما را مطلع نکنید ، تیم رکسینه هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. شما می توانید از بخش ارتباط با ما در زیر همین مطلب ، درخواست خود را ارسال کنید.

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    از بهترین و محبوبترین خدمات وب سایت رکسینه که مورد توجه تعداد زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی شده می توان به دانلود نینجاگرام اشاره کرد بعداز آن نرم افزار افزایش بازدید تلگرام و سپس خرید ممبر فیک تلگرام از دیگر محصولاتی هست که طرفداران زیادی دارد و بسیار به شما کمک خواهد کرد.