رکسینه

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers Infinity War 2018

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers Infinity War 2018

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers Infinity War 2018

بررسی اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War

بررسی و تحلیل اولین تریلر فیلم انتقام جویان : جنگ بینهایت

رکسینه

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers Infinity War 2018

 

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers Infinity War 2018

 

سلام خدمت دوستان عزیز وب سایت رکسینه در این مقاله به بررسی و تحلیل جز به جزء اولین تریلر فیلم انتقان جویان : جنگ بینهایت (Avengers: Infinity War) می‌پردازیم که اخیرا مارول آن را منتشر کرده است. در ادامه با رکسینه همراه باشید.

 

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers Infinity War 2018 در ادامه مطلب…

 

* ابتدا اگر تریلر اول فیلم انتقام جویان : جنگ بینهایت را ندیده اید از پست زیر دانلود کنید

 

دانلود تریلر اول فیلم انتقام جویان : جنگ بینهایت

 

⁠⁣???? بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت – Avengers: Infinity War

 

ادامه این مطلب ممکن است بخش‌هایی از داستان فیلم Avengers: Infinity War و فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول را برای شما فاش کند.

 

???? بخش اول

➖ در نخستین سکانس این تریلر شاهد یک سکانس مرگ هستیم! تونی استارک دست یک مرد نامشخص را گرفته که بنظر میرسد یک فرد سیاه پوست است و در همین سکانس نیک فیوری در حال گفتن این جمله است (قبلا یک ایده ای بود) که منظور همان ایده تشکیل انتقامجویان است. با توجه به خبر استخدام سیاهه لشکر دیزنی برای یک صحنه تشییع جنازه برای انتقامجویان 4 و همچنین سابقه گول زدن مارول در اصل ظاهر ابتدایی و نهایی فیلم امکان دارد این تشییع جنازه مربوط به نیک فیوری باشد.

 

➖ در سکانس بعدی شاهد هستیم که هالک از جایی به زمین سقوط کرده است.

 

⛔️ اسپویل فیلم Thor: Ragnarok ⛔️

➖ در سکانس پایانی فیلم ثور: رگناروک دیدیم که سفینه ی ثانوس جلوی سفینه ی ازگاردیان که شامل هالک نیز بود را گرفت، احتمال می رود در مبارزه ای که بین مسافرین این دو سفینه صورت میگیرد ثور و هالک شکست بدی خورده اند.

 

بررسی اولین تریلر فیلم انتقام جویان جنگ بینهایت

 

➖ در سکانس بعدی شاهد هستیم که ویژن به شکل انسانی درآمده اما هنوز سنگش را در اختیار دارد. در ادامه نیز شاهد روابط عاشقانه وی با اسکارلت ویچ هستیم، خبرهایی منتشر شده است که عوامل فیلم بدنبال استخدام دو نوزاد دوقلو برای فیلم انتقامجویان ۴ میباشند. بنظر میرسد این دو قلوها فرزندان ویژن و اسکارلت ویچ باشند. در کامیک ها فرزندان دوقلوی ویژن و اسکارلت ویچ، ویکان و تامی(اسپید) هستند.

 

➖ در این صحنه شاهد دیدار بلک ویدو با بروس بنر یا همان هالک هستیم. بلک ویدو ظاهر جدیدی در این فیلم خواهد داشت. بنظر میرسد او هویتش را بین فیلم جنگ داخلی تا جنگ بینهایت تغییر داده است. آن ها در واکاندا (سرزمین بلک پنتر) هستند. در گوشه ی تصویر نیز شاهد قطعه ای از هالک باستر هستیم که در سکانس های بعدی تریلر نمایش داده میشود. بنظر می رسد بروس بنر در حال بررسی و یا ایجاد تغییراتی در هالک باستر است.

 

➖ بنظر میرسد برادران روسو تصمیم گرفته اند انتقامجویان را در این فیلم به چندین گروه مختلف تقسیم کنند و شاید در پایان این فیلم همگی آن ها را در کنار یکدیگر ببینیم. طبق گفته ی اسکارلت یوهانسن (بازیگر نقش بلک ویدو) در یک صحنه شاهد حضور بیش از ۳۰ شخصیت بزرگ هستیم.

 

بررسی اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War

 

➖ در سکانس بعدی شاهد یکی از این گروه ها هستیم که شامل هالک، آیرون من، وُنگ و دکتر استرنج هستیم. در این صحنه شاهدیم که این ۴ نفر یک مرتبه رویشان را بر می گردانند! در سکانس بعدی مشاهده می کنیم مردم در حال فرار کردن می باشند احتمال میدهیم به این دلیل است که یکی از دستگاه های تلپورت کننده ثانوس به زمین آمده است.

 

➖ در سکانس بعدی شاهد حس عنکبوتی پیتر پارکر هستیم. پیتر پارکر که بنظر می رسد در حال رفتن به مدرسه است سرش را برمی گرداند و سفینه تلپورت کننده ثانوس را میبیند.

 

+ یکی از بزرگترین انتقادات نسبت به فیلم اسپایدرمن: بازگشت به خانه نبودن حس عنکبوتی در این فیلم بود.

 

➖ در این سکانس بنظر میرسد آیرون من و دکتر استرنج و ونگ و همچنین بروس از دیدن چیزی که بنظر می رسد همان دستگاه تلپورت کننده است در شوک اند. بنظر می رسد قلب یا به اصطلاح “Arc Reactor” تونی استارک دچار تغییراتی و بروزرسانی های عظیمی شده که در تحلیل کامل فیلم به آن میپردازیم.

 

بررسی و تحلیل اولین تریلر فیلم انتقام جویان : جنگ بینهایت

 

➖ در این سکانس یک نفر که به احتمال زیاد لوکیست در حال عبور از جنازه مردگان است. این مردگان بنظر می رسد ازگاردیان باشند.

 

⛔️ اسپویل فیلم Thor: Ragnarok ⛔️
در بررسی های قبل عنوان شد که سفینه ثانوس در مقابل سفینه ازگاردیان قرار میگیرد البته این را بدانید که تقریبا بعید است که خود ثانوس در سفینه باشد بدین ترتیب احتمال دارد ازگاردیان ‌توسط اعضای فرقه سیاه بمیرند. این امکان نیز وجود دارد که این مردم ازگاردی نباشند و مردم سرزمینی دیگر باشند.

 

➖ در ادامه میبینیم که لوکی تسرکت (سنگ فضا) را در دست دارد.

 

⛔️ اسپویل فیلم Thor: Ragnarok ⛔️

در فیلم ثور: رگناروک دیدیدم که از کنار وی عبور کرد و نگاهی به آن انداخت. در این تریلر پی می بریم که لوکی آن را برداشته است. شاید میخواهد آن را به ثانوس تقدیم کند و یا شاید های دیگری ولی طبق سکانس های بعدی ثانوس قطعا آن را بدست خواهد آورد.

 

تریلر اول فیلم Avengers: Infinity War حاوی نکات ریز و درشت

 

 در این سکانس بالاخره شاهد تایتان دیوانه یعنی ثانوس هستیم که به وسیله سنگ فضا به زمین می آید.
خیلی از مردم و کارشناسان انتقاد کرده اند چرا ثانوس زره و کلاهش را نمی پوشد؟ عوامل فیلم نیز در پاسخ می گویند وقتی شما تمامی قدرت های موجود را دارید (وقتی خدا هستید) چه نیازی به زره دارید؟

 

فیلم سینمایی Avengers: Infinity War در تاریخ 14 اردیبهشت ماه سال 1397 (4 می 2018) اکران خواهد شد. کارگردانی این فیلم بر عهده جو و آنتونی روسو (برادران روسو) و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی بوده است.

 

???? بخش دوم

➖ در سکانس بعدی شاهد لباس جدید اسپایدرمن هستیم که در فیلم بازگشت به خانه آن را مشاهده کردیم این لباس آیرون اسپایدر نام دارد. بنظر می رسد او در صدد نابود کردن دستگاه است اما با موانعی روبروست.
آیرون اسپایدر نسبت به کامیک تفاوت های ظاهری بسیاری دارد اما طبق گفته عوامل فیلم تقریبا همان قابلیت های اوریجینال خود را دارد.

 

➖ در این سکانس ثور در حال بستن یا نابود کردن و یا متصل کردن چیزیست که بنظر میرسد متعلق به سفینه ی ثانوس است. به گفته خود کریس همسورث، ثور در این فیلم سلاح جدیدی بدست می آورد.

 

لباس جدید ایرون اسپایدر در Avengers: Infinity War

 

➖ در این سکانس نیز شاهد پروکسیما میدنایت (یکی از فرزندان ثانوس) هستیم که نیزه اش را به سمت فردی که طبق سکانس بعدی کاپیتان آمریکاست پرتاب می کند هستیم. طبق سکانس های بعدی و طبق جمله ای که تی چالا (بلک پنتر) میگوید او سلاح جدیدی در این فیلم خواهد داشت البته طبق تریلر سلاح او سپر نیست این ظاهر کاپیتان حاوی نکاتیست که در قسمت تحلیل کامل فیلم آن را بیان میکنیم.

 

➖ در این سکانس نیز شاهد نسخه بروزرسانی شده هالک باستر هستیم. احتمال اینکه هر کسی درون این هالک باستر باشد وجود دارد.

 

➖ در سکانس های بعدی نیز شاهد مبارزه ی کاپیتان آمریکا و بلک پنتر با ارتش ثانوس هستیم. ارتش ثانوس از “OutRiders” ها تشکیل شده است آنها در کامیک موجوداتی با چهار دست هستند که دارای قدرت های نامرئی بودن، غیرقابل لمس بودن و البته دارای قدرت خواندن مغز بوسیله لمس مغز میزبان که اغلب در خواب رخ می دهند هستند. بعید است شاهد تمامی این قدرت ها در فیلم باشیم.

 

➖ در این سکانس شاهد بر زمین زدن آیرون اسپایدر هستیم.
با توجه به دو سنگ بینهایتی که ثانوس تا آن زمان دارد (قدرت و فضا) به راحتی و بدون درگیر کردن خود می تواند چه آیرون من و چه آیرون اسپایدر را شکست دهد حال اینکه چرا دوست دارد با دست خودش آن ها را بزند جای سوال دارد. شاید شامل این پیام است که بگوید بدون این سنگ ها هم کسی حریف او نمی شود.

 

فیلم جدید انتقام جویان از ارتش ثانوس به اسم OutRiders تشکیل شده است

 

➖ در سکانس های بعدی شامل جایگیری سنگ فضا در دستکش بینهایت در کنار سنگ قدرت هستیم. به نظر میرسد ثانوس سنگ فضا را توسط لوکی بدست می آورد و سنگ قدرت که مشخص نیست چگونه ثانوس آن را بدست آورده. این سنگ طبق فیلم محافظین کهکشان 2014 در دستان سپاه نواست.

 

➖ در سکانس بعدی نیز شاهد بیرون آمدن سنگ بینهایت (ذهن) از روی سر ویژن بوسیله دو تن که احتمالا کورویوس گلیو و پروکسیما میدنایت می باشند هستیم. یکی از نکات جالب فیلم این است که در سکانس قبلی شاهد این سنگ در دستکش بینهایت نیستیم. به راستی آیا ویژن میمیرد و یا تنها به انسان تبدیل می شود؟

 

➖ در این سکانس نیز شاهد دیالوگ جالب ثانوس و در ادامه مشت سهمگین او به آیرون من هستیم:
خنده چیزی نیست که وقت به هم زدن تعادل جهان به ذهن یه نفر بیاد.
اما این… خنده رو به لبام میاره.

 

➖ در سکانس بعد شاهد آماده شدن ارتش واکاندا و جنگ عظیمی که بنظر می رسد بین ارتش آن ها و ارتش ثانوس رخ داده است هستیم. طبق توجه ویژه ای که تریلر نسبت به واکاندا دارد احتمالا سنگ آخر یعنی سنگ روح (نارنجی) در واکاندا قرار دارد و این جنگ عظیم به آن خاطر است.

 

➖ بنظر می رسد مهندسین واکاندا یک دست جدید برای وینتر سولجر ساخته اند.

 

شاید استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) با اسم جدید Nomad در فیلم انتقام جویان جنگ ابدیت حاضر شود

 

➖ در سکانس بعد نیز شاهد یکی دیگر از گروه های انتقامجویان هستیم که شامل؛
کاپیتان آمریکا، بلک پنتر، وینتر سولجر، هالک، وار ماشین، بلک ویدو و فالکون است.

 

➖ در سکانس بعد از لوگوی فیلم شاهد حضور ثور در کنار محافظین کهکشان هستیم. طبق تریلر لو رفته ثور پس از شکستی که میخورد در فضا سرگردان میشود و به تور محافظین کهکشان میخورد. بنظر می رسد ثور و محافظین کهکشان یکی دیگر از آن گروه های انتقامجویان هستند.

❗️امیدواریم از این مقاله در رکسینه لذت برده باشید.

 

دیدگاه‌ها (1)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*

    نیما Guest 20 بهمن 1396 Reply

    درود، ممنون از مطلب خوبتون، با اکران شدن قسمت جدید تریلر این فیلم بسیار جذاب چند نکته هست که باید بهشون اشاره کنم: 1- ویژن بدون سنگ ذهن هم زنده میمونه 2- لباس جدید آیرون من کلا از لباس های قدیمی اش متمایز است و مثل اینکه خودترمیم شونده است 3- به نظر من احتمال آن خیلی زیاد است که لوکی منشور رو برای به دست آوردن مقام و منصبی به ثانوس تقدیم می کند.