خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده – PayPal Personal | انتقال ارز ایمن

1,300,000 تومان

توضیحات

خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده – PayPal Personal | انتقال ارز ایمن | حساب پرسونال پی پال خرید های ارزی با درگاه پرداخت مطمئن | تهیه قانونی اکانت PayPal Personal از رکسینه | افتتاح حساب پی پال وریفای شده آمریکا و بقیه کشورها | اکانت پیپال قانونی

انتقال ارز به کارت و حساب بانکی کشورهای مختلف

قابلیت پرداخت اتوماتیک در سایت ها

خرید از سایت های خارجی

امنبت بالا – زمان کوتاه برای خرید از سایت های خارجی

خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده - PayPal Personal - انتقال ارز و خرید از سایت هخای خارجی

 

خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده – PayPal Personal

اکثریت ما یکبار هم که شده قصد خرید محصول یا اشتراکی رو از یه سایت یا سرویس خارجی داشتیم. برای خرید های اینترنتی از سایت های خارجی و تو این چند ساله  خرید های اشتراک انواع سرویس و خدمات سایت های خارجی اکثریت مشکلی سد راه ما قرار گرفته، این مشکل همه گیر، پرداخت ارزی هستش، نیاز به پرداخت ارزی و انتقال ارز به کشور و سایت های مختلف خارجی، همه ما رو با کیف پول الکترونیکی و شبکه پرداخت آنلاین پی پال (PayPal) آشنا کرده.

سامانه دریافت و پرداخت ارزی، با درامدی بیش از 9 میلیارد دلار، با بیش از 15000 نفر کارمند، این کیف پول دیجیتال، یک نوع روش پرداخت برای تمامیه اشخاص از یک نقطه جهان به نقطه دیگه هستش که با داشتن امکان دسترسی و شارژ اکثریت ارزهای رایج، خرید و فروش و پرداخت و دریافت های بین المللی رو بسیار آسان کرده.

رکسینه این محصول رو بصورت احراز هویت شده قانونی قراره به دست شما برسونیم.

پس با ما باشید و در ادامه محصول خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده، پی پال رو بیشتر بشناسید و با حساب نوع پرسونال آشنا بشید.

 اکانت پی پال پرسونال و بیزینس احراز هویت شده ز - انواع حساب پی پال

آشنایی با حساب پرسونال پی پال – PayPal

پی پال، تو این چند ساله کاربران زیادی جذب اون شدند و دلیل اون هم راحتی دریافت و پرداخت و امنیت این خرید و فروش هاست. با توجه به کاربران بالای پی پال، از هر قشری و بنا به نیازشون استفاده های متفاوتی از پیپال میکنن. حالا در سرویس پی پال با وجود چندین نوع حساب با امکانات متفاوت، میخوایم حساب نوع پرسونال (PayPal Personal) رو به شما بشناسونیم.

حساب پرسونال پی پال، برای اشخاص حقیقی یعنی کسانی که بدون ثبت شرکت و… خرید و فروش های عادی و روزمره و با گردش مالی پایین انجام میدن مناسب هستش. شما میتونید علاوه بر اینکه پولتون رو به صورت ارزهای مختلف در این حساب ذخیره میکنید، بدون هیچ گونه سختی، از فروشگاه های اینترنتی مثل آمازون و علی بابا که فروشگاه های خارجی هستند خرید کنید. این نوع اکانت که برای اشخاص حقیقی طراحی شده، به دلیل سطح گردش مالی پایین نیازی به مالیات نداره و حساب احراز هویت شده پرسونال پی پال، در رده پایین حساب های پی پال قرار میگیره.

یک نکته اساسی در توضیح حساب پرسونال پی پال وجود داره و اون هم اینه که در این نوع حسابئمحدودیتی وجود داره که به صاحب حساب اجازه ساخت درگاه پرداخت رو نمیده. یعنی برای فروشندگی از طریق پی پال به فرض مثال ساخت درگاه پرداخت پی پال برای سایتتون، شما باید از حساب دیگری برای این کار استفاده کنید، مثل حساب بیزینسی پی پال.

ساخت حساب پرسونال پی پال (PayPal)

ساخت حساب پرسونال پی پال 

و باز هم تحریم! از سال 1394 تا الان پیپال با فشار دولت آمریکا مارو تو لیست تحریم امکاناتش گذاشته (مثل سودان، کوبا، میانمار و… که پیپال اون هارو تحریم کرده).

 

انواع حساب های پی پال شامل 3 نوع است:

 1. پرسونال (Personal)
 2. بیزینس (Business)
 3. پرمیر (Premier)

در اینجا برای استفاده از حساب های پی پال، باز هم تحریم هایی که به ایران اعمال شده با ما گلاویز میشه. شما برای ساخت اکانت پی پال از هر نوعیش (پرسونال، پریمیر و…) ب مشکلی مواجح میشید که مستقیما از اثرات تحریم ایران هست. مشکلی که در ساخت حساب پی پال برای ما ایجاد میشه، اینه که سرویس پی پال اکر ای پی (IP) ایران و هرنوع اطلاعات دیگه ای مثل پاسپورت و… رو که مربوط به شخص ایرانی ساکن ایران باشه رو دریافت کنه، بلافاصاله حساب شما رو مسد.د میکنه.

ولی خب ما که نمیتونیم حسابمون رو به امان خدا بزاریم و اونو وریفای نکنیم! حساب های شما حتما باید برای بالا رفتن امنیت و درجه ایمنی و همینطور برای دسترسی به امکانات کامل پی پال، وریفای بشن.

پس باید چیکار کرد؟ راه حل اون خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده هستش.

امکانات حساب پرسونال پی پال وریفای شده

امکانات حساب پرسونال پی پال

همونطور این حساب، حسابی هستش که به صورت پیش فرض، حساب شخصی افراد نامیده شده. این حساب در رده پاین حساب های پی پال قرار میگیره و برای تراکنشات کم و روزانه افراد هشتش.

 • امکان دریافت ارز سایر دارندگان حساب پی پال در دسترس هست (دریافت)
 • امکان انتفال ارز در این حساب (پرسونال پی پال) برای شما فراهم شده (پرداخت)
 • دسترسی به تمامیه تراکنشات اخیر و دریافت رسید تراکنشات دریافتی و پرداختی در حساب پی پال شما
 • میتونید در سایت هایی که نیازه مثل سایت هایی که باید حق اشتراک پرداخت کنید، پرداخت اتوماتیک رو فعال کرده و بدون نیاز به ورود به نرم افزار پرداخت به صورت اتوماتیک که شما از قبل مشخص کردید صورت میگیره
 • و…

 

پی پال بیزینس

 

حساب بیزینس پی پال

حساب بیزینس در پی پال، حساب تقویت شده پرسونال هستش. این حساب دسترسی های بیشتر به کاربران ارائه میده. بسته به تراکنشتون باید این حساب رو انتخاب کنید. حساب بیزینس مناسبه تراکنش و کسب و کارهایی مناسبه که به نوعی تجاری محسوب میشن. مثلا با این اکانت 200 نفر همزمان میتونن پرداخت به شما رو انجام بدن. کارمز متفاوتی د ر این نوع حساب به شما داده میشه و شما در این نوع حساب یعنی حساب بیزینس امکان ساخت در گاه پرداخت رو خواهید داشت.

 

اکانت پی پال پرسونال ویژگی حساب های پی پال

ویژگی حساب های پی پال

لازمه قبل از خرید اکانت پی پال پرسونال یا حتی ساخت حساب پی پال و حتی بعد از اون یعنی دریافت و پرداخت با حساب های احراز هویت شده پی پال، نکاتی رو حتما بدونید:

 

 • کارمزد انتقال

قبل انجام هر گونه تراکنش مالی در پی پال این نکته رو بئونید که در پرداخت‌های شخصی، شخص فرستنده می‌ تونه مشخص کند که چه کسی کارمزد انتقال وجه را پرداخت کند. پس در نظر بگیرید که تراکنشی که میخواید انجام بدید چقد هزینه شارژ حساب – کارمزد و… داره که خدا نکرده ضرری متحمل نشید

 

 

 •  داشتن دونوع حساب در پی پال

 

داشتن دونوع حساب شخصی (پرسونال)

پیپال برای هر فرد حقیقی فقط اجازه داشتن یک اکانت پرسونال یا همون شخصی رو داده. پس مد نظرتون باشه شما فقط میتونید یک اکانت شخصی داشته باشد. (البته به نام خودتون فط یکی)

داشتن حساب تجاری و شخصی (پرسونال)

در اینجا پی پال جدای اینکه برای هر شخص فقط یک حساب شخصی در نظر گرفته ولی داشتن دو نوع حساب (شخصی یا تجاری) برای یک شخص بلامانع هستش. برای داشتن هر دو نوع حساب، پی پالکارت اعتباری و ایمیل منحصربه‌ فردی از ما میخواد که البته اگر کارت اعتباری هم اضافه نشود، در ابتدا مشکلی به وجود نخواهد آمد.

 

 

 • انتخاب حساب مناسب در پی پال

اینکه شما بخواید حساب مناسبی در پی پال انتخاب کنید به المان های زیادی بستگی داره. مهمترین و اساسی ترین اون که میتونید المان اصلیتون برای انتخاب حساب پی پپالتون باشه، حجم تراکنشات شماست. ممکنه اگر شما بسته به نوع حسابتون، تراکنشات متناسب با اون حسابو رعایت نکنید، حساب شما اصطلاحا لیمیت بشه. پس برای تراکنشات با حجم بالا، محتاط عمل کنید و کم کم تراکنشاتونو افزایش بدید.

 

 • ارسال مدارک وریفای در پی پال

در حساب شخصی بر خلاف حساب تجاری، برای وریفای نمیشه همه مدارکو یکجا برای پشتیبانی سرویس پی پال ارسال کرد. بعد از ثبت نام، پی پال کم کم مدارکه وریفای رو از ما میخواد.

 

 • ساخت درگاه

شما میتونید با ساخت درگاه در سایتتون مستقیما ارز رو از خریدارتون دریافت کنید ولی گفتیم که این کار در حساب پرسونال توصیه نمیشه.

 

حساب پرسونال مناسب چه کاریست؟

همونطور که از پی پال و مزایای پیپال گفتیم، دیدم که چقد انتقال ارز در پیپال با انوع حساب اون مناسب و آسونه. در حساب پرسونا پی پال شما میتونید برای :

 • پرداخت تلفنی
 • نیاز به صدور فوری صورت حساب های پرداختی تراکنشاتتون
 • انتقال وجه بین المللی خریدهای اینترنتی تبدیل ارز های رایج
 • و…
 • بدون در دسر استفاده کنید.

 

همینطور میتونید با خرید اکانت پی پال پرسونال قانونی از فروشگاه های اینترنتی و خدمات زیر استفاده کنید:

 • فروشگاه های آنلاین مانند ebay
 • خرید از آمازون
 • خرید از فروشگاه علی بابا
 • خرید اشتراک و اکانت و شارژ حساب اسپاتیفای
 • خرید اشتراک واکانت و شارژ حساب نتفلیکس
 • و…

 

پی پال پرسونال هویت شده قانونی -مقایسه پی پال با سایر سرویس های پرداخت ارزی

مقایسه پی پال با سایر سرویس های پرداخت ارزی

برای درک بهتر اینکه پی پال چه سرویس قدرتمند برای دریافت و چرداخت های ارزیست چند مثال رو برای شما ذکر میکنیم.

در مقابل پی پال، برای مثال پایونیر (Payoneer) قرار میگیره. پایونیر یه سرویس انتقال پول آنلاین هستش. 150 ارز محلی و رایج تو خودش داره. ولی این سرویس:

 

سرویس پرداخت ارزی پایونیر

 • نرخ کارمز بالای پایونیر
 • برای استفاده از خدمات سروییس پرداخت ارزی پایونیر شما باید شارژ اولیه حساب انجام بدید
 • فقط امکان ارسال پول از پایونیر به پایونیر ممکن هست
 • هزینه تبدیل ارزی پایونیر چیزی نزدیک به 2.75 درصد هستش که مبلغ بالایی برای تبدیل ارز محسوب میشه
 • برای استفاده از مستر کارت برخلاف سایر سرویس ها، پایونیر هزینه سالانه دریافت میکنه.

 

پی پال در مقایسه با سایر رقیب هاش که البته خورده رقیب حساب میشن، در اغل سایت ها کاربرد داره. اعتبار و ایمنیه این سرویس پرداخت یعنی پی پال، برای همه شناخته شده هستش و اکثریت سایت ها یک در گاه پرداخت پی پال نیز دارن. اکثریت سایت های فریلنسری و تریدر ها از این سرویس برای واریز و پرداخت استفاده میکنن.

 

انواع ارز در پی پال قانونی (PayPal)

انواع ارز قابل دریافت و پرداخت در پی پال

شما در پی پال به اکثریت ارز های رایج مثل دلار آمریکا، پوند انگلیس، ین ژاپن و… دسترسی خواهید داشت و اصلا نگران پرداخت هاتون نباشید چرا که هر سایت و فرو شگاه و سرویسی که از پی پال استفاده میکنهف قطعا از ارزهای پی پال آشناست و شما میتونید با پی پال به راحتی به ارز مورد نظرتون برسید و با اون واریز کنید یا نوع ارز دریافتی رو مشخص کنید و یا ارزهای موجود در کیف پول پی پالتون رو تبدیل کنید.

 

آیا اکانت پی پال من احراز هویت شده است؟

 

مزایای خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده

بی شک در خرید از وب سایت های خارجی خرید اشتراک ها و.. پرداخت از طریق پی پال ساده‌ترین، ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن برای پرداخت است.

امکان انتقال پول برای دوستان و…  حتی به هر شخص غریبه و فروشگاهی که در هر نقطه جغرافیایی باشد تنها در چند ثانیه امکان پذیر است.

این اکانت برای کاربرانی که خرید و فروش اینترنتی انجام میدهند مناسب است. شما همچنین می توانید از حساب پی پال خود برای انتقال پول نیز استفاده کنید.

خرید از فروشگاه ها رایگان می باشد.

دارای محدودیت ماهانه برای اکانت های وریفای شده نهایت 10 هزار دلار

قابلیت دریافت و پرداخت پول با ارزهای مختلف را دارد

دارای نظارت برای جلوگیری از کلاهبرداری

امکان استفاده در ebay

دارای محدودیت در خدمات Debit Paypal

 

 

اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده رو از کجا تهیه کنیم؟

با تمام توضیحات داده شده و مشخص شدن مزیت خرید اکانت پی پال پرسونال وریفای شده، شما میتونید اکانت پی پال مورد نظرتونو از رکسینه تهیه کنید. همچنید که قیمت های داده شده پایین ترین قیمت در بستر وب از نظر خدمات و پشتیبانی 24 ساعته تیم رکسینه هستش.

تیم پشتیبانی و خدماتی که به شما داده میشه صرفا برای برقراری امنیت خاطر شما برای راحتی خرید و فروشهاتون توسط خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده هستش. وجح تمایز رکسینه و خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده دریافتی از ما، تخصص و تجربه در زمینه پیپال و انواع حساب های پی پال و شناخت امکانات و قابلیت های این سرویس توسط ماست.

حساب احراز هویت شده که به شما داده میشه تنها محصول ما نیست و شما متونید با تیم پشتیبانی در تماس باشید و بیزینس و یا خرید و فروش شخصی که با اکانت میخواید انجام بدید رو در ابتدا با پشتیبانی در میون بزارید و این محصول دوم ما به شماست.

 

شرایط تحویل پس از خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده 

 • کشور اکانت مورد نظر : دلخواه
 • زمان تحویل اکانت : نهایت تا 72 ساعت
 • اطلاعات تحویلی اکانت : ایمیل + رمز عبور + مشخصات سرور مجازی + مشخصات کردیت کارت
 • وضعیت اکانت : قانونی
 • مدت زمان بقای کارت : مادام العمر
 • همراه با 5 دلار موجودی + یک ماه سرور مجازی + کردیت کارت

 

در صورتی که از محصول خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده ما راضی بودید و یا قصد خرید پی پال بیزنیس قانونی و یا پی پال لیمیت شده رو دارید میتونید از قسمت خرید اکانت های احراز هویت شده رکسینه اقدام به مشاهده محصولات مشابه کنید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

 • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
 • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
 • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خرید اکانت پی پال پرسونال احراز هویت شده – PayPal Personal | انتقال ارز ایمن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *