خرید اکانت تورنیتین – Turnitin | جلوگیری از سرقت ادبی

170,000 تومان260,000 تومان

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

توضیحات

خرید اکانت تورنیتین – Turnitin | جلوگیری از سرقت ادبی | سرویس جلوگیری از مشابهت های متون ومقالات

شما جزئی از ۷۷٪ سرقت های ادبی، غیر عمدی نباشید

سریع ترین و مطمئن ترین منبع بررسی سرقت ادبی
بزرگترین پایگاه داده متون ومقالات
امتیاز دهی به متون ومقالات بر اساس میزان مشابهت
تشخیص اصالت متون
سرویس پرکابرد برای ناشران ونویسندگان سراسر دنیا

خرید اکانت تورنیتین - Turnitin

خرید اکانت تورنیتین – Turnitin | جلوگیری از سرقت

شاید واژه سرقت ادبی یا دزدی فرهنگی به گوشتون خورده باشه، در گذشته به دلیل اینکه اسناد و مقالات علمی و… به شیوه کاغذی و چاپی بودند امکان پیدا کردن شباهت های مقالات مختلف وجود نداشت. این امر باعث  سرقت های ادبی و علمی  وکپی برداری های زیادی از اثر های از پیش خلق شده در دنیای نویسنگی و مقالات میشد. راه طولانی برای اثبات کپی بودن اثری، یا کپی ننوشتن موضوعی بود که الان دیگه اینطور نیست.

به دلیل ایجاد نرم افزار، وبسایت و… در زمینه جلوگیری از سرقت ادبی و کپی متون مقالات و کتب و… از مشکلات این موضوع کم شده. از جمله مشکل سرقت های ادبی و چک کردن اصالت اثر تا حد زیادی حل شده است. امروز با جست و جو در بستر اینترنت می توان در زمان کم از اینکه یک مقاله یا اثر، کپی اثر دیگری است یا خیر مطمعن شد. مشهورترین سرویس جلوگیری از سرقت ادبی یعنی Turnitin  رو در ادامه معرفی و مزایای استفاده از این سرویس رو خواهیم شناخت.

تورنیتین – ناظر بر حق مقالات (میزان کپی و اصالت متون)

شناخته شده ترین و معتبرترین سرویس جلوگیری از سرقت ادبی و کپی متون یعنی Turitin. این نرم افزار که دارای دو نسخه تجاری (Ithenticate) و دانشجویی (Turnitin) هستش، تمرکزش بر روی جلوگیری از سرقت های ادبی و علمی و… است. اکانت تورنیتین – Turnitin |  با جلوگیری از سرقت ادبی و علمی با آرشیو فوق العاده قوی که داره، یه ناظر بی حد و مرزه که نه میزاره از روی مقالات شما کپی بشه بدون اینکه شما بفهمید و هم این امکان رو میده اگه بخواید به انتشار و نوشتن مقاله ای بپردازید، از قبل اصالتش رو برسی کنید. قطعا قبل از ارسال مقاله ات به دانشگاه ها یا ژورنال های خارجی، با Turnitin بررسیش کن و اصالت متنت رو بسنج!
بی شک تو دنیای امروز اگه تو بررسی نکنی اونا قطعا بررسیش میکنن و Reject میشی و شما میمونید و چندین ماه تلاش بی فایده!!

خرید اکانت تورنیتین - Turnitin

ملاک تشخیص اصالت متون ومقالات در Turnitin

– سرقت ادبی عمدی و غیرعمدی

درصد کپی از متون ومقالات از قبل تبت شده و دارای اصالت با متن شما
– استفاده از عکس هایی که مالکیت آنها مال شما نیست
– استفاده از متن ها و عکس های سایر مقالات، بدون ذکر منبع
– تشخیص اصالت محتوا با استفاده از سیستم اطلاعاتی بیش از ۵۰ دانشگاه و ارگان دولتی
– تشخیص تطابق بیش از حد متن با منابع ارجا داده شده!
– و…

خرید اکانت تورنیتین - Turnitin

پایگاه داده ومنابع برای کپی نبودن متون ومقالات

 

• بیش از ۷۰ میلیارد صفحه وب

• ۱۵۵ میلیون دیتابیس محتوا و مقاله

• آرشیو دانشگاه ها و کالج های سراسر جهان

• ۳۳۷ میلیون مقاله‌ی بایگانی شده ی دانشجویی

• ۱۳۰ میلیون مقاله‌ی منتشر شده در بیش از ۱۱۰هزار ژورنال علمی

• استفاده از دیتابیس Crossref

• آرشیو بیش از ۱۰هزار موسسه علمی از ۱۳۵ کشور جهان

خرید اکانت تورنیتین - Turnitin

 

نسخه دانشجویی Turnitin

تورنیتین علاوه بر نسخه تجاری، نسخه ای تحت عنوان نسخه دانشجویی هم داره که  علاوه بر تمام ویژگی های نسخه تجاری، داده های دیگری مثل گزارشات و متون علمی منتشر شده از دانشجویان  در سراسر کل دنیا رو نیز تو خودش  جا داده. نسخه دانشجویی این سرویس که نسخه غالبا پر استفاده اشخاص هستش بیشتر مورد استفاده اساتید و دانشجویان برای چک کردن متون ومقالات علمیست.

آرشیو و پایگاه داده Turnitin

شکی نیست برای اینکه چنین سرویسی در سراسر دنیا محبوب بشه و بتونه کارشو به نحو احسنت انجا بده، به دلیل حساسیت کاری که داره، نیازمنده یه پایگاه داده عظیم هستش. یکی از ویژگی های این سرویس که آن را بسیار محبوب و قدرتمند ساخته،  زمینه ی اطلاعاتی وسیع این سرویس هستش. سرویس تورنیتین شامل بیش از (70 میلیارد) وب سایت علمی و بیش از 1 میلیارد مقاله دانشجویی پذیرفته و چاپ شده در مجالات علمی در سراسر دنیا هست. جمله به جمله، متن به متن، کلمه به کلمه این مقالات در این سرویس آماده چک شدن هستن با سایر متون تا اصالات متونی که در آینده بخپان از روی این مقالات و… کپی شن رو زیر سوال ببرن.

استفاده از سرویس جلوگیری از سرقت ادبی Turnitin

این سرویس برای این همه مزیت و کاربرد بی شک حیرت انگیزی که در زمینه متون ومقالات و اصالت سنجی متون و مقالاتی که بهش میدن، امکان پرداخت حق اشتراک رو فراهم کرده که میتونید برای خود اکانت خریداری کنید. که البته مثل خیل عظیم سرویس های پر مخاطب دنیا که در کشور ایران به دلیل تحریم، محدودیت هایی برای کاربران وجود داره، این سرویس هم همینطوره. به همین دلیل کاربران ایرانی قادر به خرید مستقیم اکانت نیستند. که ما خرید این اکانت پر طرفدار رو برای کاربران  و همراهان عزیز فراهم کردیم.

خرید اکانت تورنیتین - Turnitin

نحوه استفاده ازسرویس Turnitin

مثلا اگر شخصی   تصمیم بگیرد که از turnitin برای دوره ی آموزشی یا تکلیف یا مقالت و… خاصی استفاده کند،  ابتدا یک پنل یا وظیفه در ترنیتین را در wattle ایجاد می کند. سپس اشخاص مورد نظر که از اون ها اون وظیفه یا تکالیف خود در داخل wattle قرار می دهند تا برای بررسی و تطبیق متن به ترنیتین ارسال شود.

بعد از این مراحل turnitin دومین متن ارسال شده توسط کاربر را با کلیه متونی که با بایگانی اطلاعات اینترنتی، داده های اینترنتی موجود در وب سایت ها، بایگانی مقالاتی که قبلا ارسال شده و بایگانی اشتراک نشریات و نشریات متناسب با موضوع تکلیف، مطابقت می دهد. در نهایت ترنیتین یک گزارش اصالت و تشخیص کپی بودن یا نبودن ایجاد می کند که هم توسط مکلف مثلا دانشجو و هم توسط اساتید و صاحب پروژه قابل مشاهده است. این گزارش اصالت مشخص می کند که مقاله ارسالی توسط دانشجو با مقالات موجود در بایگانی ترنیتین چند درصد مطابقت دارد.

درصد مطابقت هرچه کمتر تکالیف و مقالات دانشجویان با منبع بایگانی turnitin به معنای کپی نبودن آن و در نتیجه اصالت آن است. این درصد برای افراد معمولی 19 و برای ناشران سطح بالا زیر 15 است.

فرمت هایی که میتوان turnitin ارسال کرد

مایکروسافت ورد (DOCX , DOC)

Corel WordPerfect

HTML

Adobe PostScript

متن ساده (TXT)

فرمت متن غنی (RTF)

فرمت سند قابل حمل (PDF)

مایکروسافت پاورپوینت (PPS , PPT , PPTX)

هانگول (HWP)

خرید اکانت تورنیتین - Turnitin

نکات در مورد ارسال متون و فایل به تورنیتین

در مورد فرمت فایل ها این است که اگر فایلی را با فرمت خاصی ارسال کنید و فرمت مورد قبول این سرویس نبود، می شه از تکنیک کپی، پیست برای تحویل تکالیف خود استفاده کنید.

نکات تکمیلی در مورد کار با turnitin

قبل از هر اقدامی در سرویس تورنیتین لازم است  با خرید اکانت تورنیتین – Turnitin |  برای جلوگیری از سرقت ادبی، برای خود اکانت پریمیوم turnitin بخرید. بعد از خرید اکانت لازم است که برای خود یک پروفایل درست کنید. بعد از آن در کلاس مربوط به صاحب کار یا استاد خودتون ثبت نام کنید. کلاس هایی که ثبت نام می کنید در صفحه دانشجویی و پنل شما نمایش داده می شود.
حالا با کلیک بر روی اسم کلاس مورد نظر می توانید صندوق ورودی اختصاصی خود را باز کنید.

صندوق ورودی شما در تورنیتین

صندوق ورودی شما اضافه بر تمامی تکالیفی که مدرس و صاحب پروژه شما برای شما ایجاد کرده، همه ارسال هایی که شما برای آن تکلیف و پروژه ایجاد و انجام داده اید  را نیز شامل می شود که همه این ارسال ها و عملکرد شما با تاریخ انجام آن ثبت می شود.

در صندوق  ورودی تورنیتین امکان دسترسی به مرورگر turnitin که مرورگر اختصاصی تورنیتین است. امکانی است که شما در آن می تونید مشابهت مقالات ارسالی خود و هر نظر و واکنشی که مدرس و صاحب پروژه به اون داده است را مشاهده کنید.

در خرید این اکانت بنا به نیازتون اصلا شک نکنید. با خرید اکانت تورنیتین – Turnitin | جلوگیری از سرقت ادبی برای شما بسیار آسون میشه. سرویس جلوگیری از مشابهت های متون ومقالات تورنیتین بزرگترین پایگاه داده متون ومقالات رو‌ داره و یه سرویس بی بدیله. بصورت خلاصه تورنیتین برای بررسی مقاله ها ابتدا مقاله رو با تمام منابع آنلاین مقایسه میکنه، و دوم برای دقیق تر شدن نتیجه، مقاله‌ی شما با مقاله های بزرگترین بانک های مقاله ی جهان مقایسه میشه. پس اگه اعتبار مقاله هایی که مینویسید براتون مهمه؛ حتما قبل از ارسال مقاله‌تون، اون رو با Turnitin بررسی کنید. حتی اگه مطمئن هستین که هیچ کپی ای صورت نگرفته!

خرید اشتراک Turnitin

فعال سازی رو ایمیل شخصی خودتون انجام میشه.

تمام اکانت ها تا آخرین روز اشتراکشون شامل گارانتی هستند.

بعد از خرید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی در ارتباط باشید

توضیحات تکمیلی

اکانت تونتیتین

6 ماهه, 1 ساله

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خرید اکانت تورنیتین – Turnitin | جلوگیری از سرقت ادبی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *